صادرات مستربچ

اگر بدنبال خرید و صادرات مستربچ هستید شرکت اکسون پلیمر بزرگترین تولید کننده انواع مستربچ و مواد اولیه پلاستیک در ایران می باشد.جهت آشنایی با محصولات و نحوه صادرات این شرکت تا پایان مقاله با ما همراه باشید. اکسون برترین صادرکننده مستربچ ایران محصولات اکسون پلیمر صادرات مستربچ   چرا اکسون پلیمر برترین صادرکننده مستربچ […]

صادرات مستربچ

صادرات مستربچ

اگر بدنبال خرید و صادرات مستربچ هستید شرکت اکسون پلیمر بزرگترین تولید کننده انواع مستربچ و مواد اولیه پلاستیک در ایران می باشد.جهت آشنایی با محصولات و نحوه صادرات این شرکت تا پایان مقاله با ما همراه باشید. اکسون برترین صادرکننده مستربچ ایران محصولات اکسون پلیمر صادرات مستربچ   چرا اکسون پلیمر برترین صادرکننده مستربچ […]

اگر بدنبال خرید و صادرات مستربچ هستید شرکت اکسون پلیمر بزرگترین تولید کننده انواع مستربچ و مواد اولیه پلاستیک در ایران می باشد.جهت آشنایی با محصولات و نحوه صادرات این شرکت تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

 

چرا اکسون پلیمر برترین صادرکننده مستربچ در ایران است؟

شرکت اکسون تولید کننده انواع مستربچ و کامپوندهای فیلر و افزودنی های صنعت پلاستیک هست که در کشورهای همسایه و نواحی CIS فعالیت زیادی در زمینه صادرات دارد.

مستربچ های اکسون تماما دیتاشیت و MSDS خاص خودشان را دارند و از این بابت برای صادرات هیچ مشکلی وجود ندارد.تمامی کارهای ترخیص، گمرک و ارسال بار توسط کارشناسان بازرگانی اکسون قابل انجام می باشد.

با افتخار شرکت اکسون پلیمر دارای استانداردهای Iso1401 ، Iso 45001 ، Iso 9001 و IMS می باشد و برای اطمینان مشتریان از بابت کیفیت محصولات می تواند این گواهینامه ها را ارائه کند.تمامی کالاهای تولیدی توسط شرکت اکسون دارای گارانتی می باشد و هر کدام از مشتریان عزیز ما می توانند از محصولات استفاده کنند و در صورتیکه از آن ناراضی بودند محصول را مرجوع نمایند.

شرکت اکسون پلیمر دارای دو واحد تولیدی و یک دفتر مرکزی(اداری) در تهران می باشد که برای مراجعه می توانید از قبل با شماره تلفن های 02177057705هماهنگ نمایید.

مستربچ های آنتی یووی اکسون مطابق با استاندارهای جهانی تولید شده ، جهت مطالعه بیشتر به صفحه مستربچ آنتی یووی مراجعه نمایید.

محصولات اکسون پلیمر

محصولات اکسون پلیمر

محصولات اکسون شامل مستربچ های سفید و مشکی و رنگی می باشد.مستربچ سفید و مشکی جزء پرکاربردترین و پرمصرفترین مستربچ ها می باشد.از محصولات دیگر اکسون مستربچ های رنگی است که در 1000 شیت رنگی تولید شده اند و تمامی رنگ ها مثل زرد، قرمز، صورتی و … را دارند.

این شرکت محصولاتی همچون افزودنی های صنعت پلاستیک مثل لیزکننده، آنتی یووی، آنتی استاتیک، براق کننده، شفاف کننده و … را نیز به فروش می رساند و کامپاندهای کربنات کلسیم که برای مصارف فیلم، گونی بافی، صنایع تزریق، لوله، اکسترود و … استفاده می گردد را نیز تولید می نماید.

جهت آشنایی با شیوه تولید ظروف یکبار مصرف به صفحه مواد اولیه ظروف یکبار مصرف پلاستیکی مراجعه نمایید

نحوه صادرات مستربچ

نحوه صادرات مستربچ

اکسون پلیمر علاوه بر اینکه محصولات با کیفیت و دارای استاندارهای جهانی را تولید می کند تیم لجستیک قوی برای صادرات بار هم دارد. بطوریکه خودش کارهای مربوط حمل و نقل را با ترم CIF انجام داده و بار را در مقصد تحویل مشتریان می دهد.

این شرکت با داشتن نیروهای برجسته در گمرکات مختلف مثل گمرک سرخس، شهریار و همچنین گمرک فرودگاه امام خمینی می تواند بارها را در پکیج های مناسب صادرات بسته بندی کرده و به تمام نقاط دنیا ارسال نماید.

اکسون نه تنها یک شرکت تولید کننده مستربچ هست بلکه یک تیم کامل برای صادرات محصولات اولیه پلاستیک به کل دنیا هم می باشد.

لازم به ذکر است هر کدام از همکاران ما در این صنف که قصد صادرات دارند اما در پروسه حمل، کارهای گمرکی و ارسال بار به کمک نیاز دارند می توانند با شرکت اکسون پلیمر تماس بگیرند تا از طریق تیم حمل و نقل بارهایشان را ارسال نمایند.

صدور گواهی مبدا

نکته بسیار مهم در صادرات، صدور گواهی مبدا می باشد که شرکت اکسون می تواند به راحتی این گواهی را از اتاق بازرگانی دریافت کرده و به خریداران خارجی خود خود ارائه دهد تا روند ترخیص در مقصد به راحتی انجام شود.

 

انواع شیوه های صادرت

صادرات مستربچ به کشورهای همسایه معمولا بصورت زمینی می باشد و فقط در برخی از مواقع برای حمل نمونه پیش از تولید معمولا مقدار کمی از بار (حدود 50 تا 100 کیلو گرم) بصورت هوایی و در صورت امکان بشکل door to door حمل می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.